خانه / اخبار سرخه / اخبار سال 96 / پایگاه های جشن نیکوکاری در شهرستان سرخه فعال می شود

پایگاه های جشن نیکوکاری در شهرستان سرخه فعال می شود

رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرخه گفت: پایگاه های جشن نیکوکاری امسال در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ اسفندماه همزمان با سراسر کشور در سرخه فعال می شوند.

اسدالله عبداللهی رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه  اظهار کرد: همه ساله پایگاه های جشن نیکوکاری در آستانه سال جدید فعال و راه اندازی می شوند و امسال نیز در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ اسفندماه این جشن در سرخه برگزارمی شود.

وی با اشاره به همکاری صدا و سیما، سپاه ناحیه سرخه، آموزش و پرورش و شهرداری در برپایی جشن نیکوکاری گفت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده از روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه در سطح مدارس شهرستان سرخه فعال می شوند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه افزود: در سطح شهر روز پنج شنبه ۱۷ اسفندماه و در مصلی نماز جمعه در ۱۸ اسفندماه پایگاه جشن نیکوکاری دایر می شود.

عبداللهی تصریح کرد: سپاه مقاومت ناحیه سرخه نیز مقرر شده است که پایگاه های بسیج را در روستاهای تابعه شهرستان سرخه در خصوص جمع آوری اقلام ویژه جشن نیکوکاری فعال کند.

وی تأکید کرد: پس از جمع آوری در سریع ترین زمان ممکن کمک های مردمی بین نیازمندان و خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه و روستاهای تابعه و افراد بی بضاعت بر اساس نیاز سنجی توزیع می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه به اهداف برگزاری این جشن اشاره کرد و گفت: توانمند سازی خانواده ها، حفظ عزت و کرامت خانواده های نیازمند و حمایت از اقشار آسیب پذیر با جلب مشارکت مردمی از اهداف این جشن است.

عبداللهی ضمن تقدیر از عموم مردم سرخه و خیران و نیکوکارانی که همواره دستان مهربانشان یاری گر کمک رسانی و امدادرسانی به مردم نیازمند بوده است، افزود: خوشبختانه در شهرستان سرخه مشارکت بسیار خوبی از این حیث وجود دارد؛ بدون شک این  احسان و نیکوکاری و نگاه مهربانانه نسبت به نیازمندان برگرفته از تعالیم ناب اسلامی و به تأسی از امامان بزرگوارمان به ویژه حضرت علی(ع) است که پدر یتیمان بودند و خداوند بر این مهربانی ها اجری ویژه قرار داده اند.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

اطلاعیه مسابقه کتابخوانی استاد عشق

انجمن رسالت قلم سرخه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه با همکاری دیگردستگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *