خانه / رویدادهای 96 / روزانه ۶۰ هزار مسافر از محورهای سرخه عبور می‌کنند

روزانه ۶۰ هزار مسافر از محورهای سرخه عبور می‌کنند

سرپرست اداره‌کل پایانه ها و حمل نقل استان سمنان، با بیان اینکه روزانه ۶۰هزار مسافر از محورهای مواصلاتی سرخه عبور می‌کنند، گفت: این میزان در سال به ۲۰ میلیون نفر می‌رسد.

منصور کیایی در دیدار خود با فرماندار سرخه به میزبانی دفتر وی با بیان اینکه سالانه بیش از ۲۰ میلیون مسافر از سرخه تردد می کنند که می تواند ظرفیت خوبی برای این شهرستان باشد، تاکید کرد: این میزان یعنی به ازای هر ساعت ۸۱۳ خودرو که تامین مایحتاج این مسافران قطعا می تواند به توسعه اقتصادی منطقه کمک شایانی کند.

وی افزود: با وجود اینکه اداره حمل و نقل و پایانه ها در این شهرستان به صورت مستقلا مستقر نشده اما خوشبختانه عدم حضور این دستگاه اجرایی در این شهرستان تاکنون احساس نشده است لیکن امید می رود در آینده توجه بیشتر به مسائل حمل و نقل در این شهرستان تقویت شود.

مدیرکل پایانه ها و حمل و نقل استان سمنان گفت: سرخه به دلیل نوپا بودن نیازمند توجه ویژه است که این اداره کل به همراه همکاری مسئولان شهرستان آمادگی دارد تا از حداکثر توان خود برای رفع شدن مشکلات احتمالی استفاده کند.

کیایی افزود: نصب تابلوهای هشداری و راهنمایی و همچنین نصب و ساماندهی دوربین های نظارتی در سطح سرخه اولویت اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان است.

علی مویدی زاده فرماندار سرخه نیز در این دیدار با اشاره به پروژه های در حال انجام این اداره‌کل در سطح شهرستان گفت: راه اندازی هرچه سریعتر مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی محور سمنان-فیروزکوه در محدوده شهرستان در روستای افتر می تواند برای تسهیل در عبور و مرور مسافران و همچنین تقویت این روستا تاثیر گذار باشد.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *