خانه / رویدادهای 96 / خبرنگار خبرگزاری مهر در سرخه تجلیل شد

خبرنگار خبرگزاری مهر در سرخه تجلیل شد

طی مراسمی با حضور فرماندار سرخه، محمد محمودی خبرنگار خبرگزاری مهر، به دلیل انعکاس اخبار و گزارش های مرتبط با شهرستان مورد تقدیر قرار گرفت.

محمد محمودی خبرنگار خبرگزاری مهر، طی مراسمی با حضور فرماندار سرخه به دلیل انعکاس اخبار و گزارش های مرتبط به حوزه دولت، توسعه شهری، اجتماعی و فرهنگی مورد تقدیر قرار گرفت.

فرماندار سرخه در این نشست ضمن بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۲۰ خبرنگار و شهروند خبرنگار در سطح شهرستان مشغول به فعالیت هستند، تاکید کرد: سرخه به دلیل نوپا بودن با کمبودهایی در عرصه خبر و خبررسانی مواجه است که در چند سال اخیر با راه اندازی جلسات هماهنگی روابط عمومی های شهرستان با خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه و تاکیدات و همراهی مسئولان خوشبختانه این مشکل تا حدی رفع شده است.

علی مویدی زاده افزود: خبرنگاران در تمامی عرصه های و برهه های متعدد و حساس به بیان واقعیت ها و مطالبات اقشار مختلف جامعه می پردازند در حالیکه در حوزه مشکلات و کمبودهای عرصه خبررسانی و نارسایی های موجود در پیگیری مطالبات و حقوق اولیه خود مظلوم هستند.

وی گفت: قلم و تحریر خبرنگاران و صاحبان قلم و رسانه در جامعه امروز در صورت همراهی با درایت، سیاست، بصیرت و کیاست می تواند بسیار از پروژه ها، برنامه ها و اقدامات همراه با اعتبارات هنگفت تاثیرگزار تر عمل کرده و به رفع مشکلات کمک کند درحالی که این قشر از جامعه در تحریر مشکلات و نواقص موجود بر سر راه فعالیت خود ایثار کرده و چشم پوشی می کنند.

رئیس شورای اداری سرخه، با بیان اینکه امروزه مفهوم دهکده جهانی با نزدیک شدن جوامع به همدیگر معنای واقعی خود را پیدا کرده است، گفت: در عصر امروز که تکنولوژی و ارتباطات بیش از پیش در زندگی روزمره جای خود را تثبت کرده است حضور خبرنگاران به عنوان طلایه داران عرصه اطلاع رسانی لازمه اصلی و انکار ناپذیر است.

مویدی زاده با بیان اینکه وظیفه خبرنگار اطلاع رسانی برای پیشرفت جامعه است نه حمایت از گروهی خاص بدون نقد و بررسی بی طرفانه، افزود: حق طلبی بدون جانبداری شرط اصلی و لازمه اساسی یک خبرنگار موفق است.

وی با اشاره به این موضوع که حضور و فعالیت خبرنگاران در سطح سرخه در موارد متعددی باعث تسریع در به سرانجام رسیدن مشکل موجود شده است، گفت: در صورت نبود خبرنگاران و عدم فعالیت به دور از شفافیت اطلاع رسانی، توسعه همه جانبه شکل نخواهد گرفت.

در این مراسم از خبرگزاری مهر به عنوان رسانه برتر حوزه اجتماعی و فرهنگی تجلیل شد.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *