خانه / رویدادهای 95 / رکود صنعت در سرخه باید جبران شود

رکود صنعت در سرخه باید جبران شود

سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه با تأکید بر اینکه رکود صنعت در سرخه باید جبران شود گفت: کاهش سرمایه‌گذاری در بخش تعاون به رکود موجود در صنعت برمی‌گردد.

علی‌محمد مؤیدی زاده در جلسه کارگروه توسعه و عمران شهرستان سرخه که با حضور اعضای این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سرخه برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مباحث مهم در بحث اقتصاد، فعالیت بخش تعاون و تلاش جهت رشد این بخش بوده که در اصل ۴۴ قانون اساسی نیز به این موضوع تأکید شده است. با تجمیع سرمایه‌های خرد در شهرستان سرخه و تشکیل تعاونی‌ها، می‌توان هم خدمت مطلوبی به شهروندان ارائه داد و هم اعضای تعاونی از سود ناشی از فعالیت تعاونی بهره‌مند شوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه بیان داشت: برای انجام پذیره‌نویسی و جذب سهام‌دار، هیئت مؤسس باید با شفافیت بیشتری اهداف تعاونی را برای مردم و مخاطبان خود تشریح کرده و نسبت به چگونگی فعالیت‌های پیش رو آگاه‌سازی کنند؛ در این صورت، رغبت عمومی برای خرید سهام افزایش خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: یکی از عوامل عدم استقبال عمومی برای عضویت در شرکت، کمرنگ بودن اطلاع‌رسانی در این حوزه است؛ سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه از اعضای حاضر خواست تا موضوعات مربوط به تأسیس شرکت از طریق سایت‌ها و فضای مجازی در اختیار شهروندان قرار گیرد.

مؤیدی‌زاده یکی از موانع عمده کاهش سرمایه‌گذاری در بخش تعاون را رکود موجود در بخش صنعت دانست و ابراز امیدواری کرد؛ باسیاست‌های دولت تدبیر و امید در آینده شاهد شکوفایی این بخش از اقتصاد باشیم.

وی اظهار داشت: توسعه پایدار و رونق اقتصادی یک واحد صنعتی یقینا در ارتباط با مردم و همدلی با آحاد جامعه و افزایش خدمت رسانی و ایجاد مراکز خدماتی ماندگار برای اقشار مختلف مردم و برقراری یک ارتباط دوسویه بین تمامی مردم شهرستان و افکار عمومی با مدیریت ارشد این واحدهای صنعتی خواهد بود.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

اجرای طرح ارتقای کیفیت آب آشامیدنی سرخه

مدیر شبکه آب و فاضلاب سرخه گفت: کیفیت آب شهرستان سرخه با نصب یک دستگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *