خانه / رویدادهای 95 / ۶ ایستگاه هوایی توزیع برق در سرخه احداث شد

۶ ایستگاه هوایی توزیع برق در سرخه احداث شد

مدیر توزیع برق سرخه گفت: در سه ماه نخست سال جاری شش ایستگاه هوایی توزیع برق در شهرستان افتتاح و ظرفیت تولیدی برق این منطقه را ۳۷۵ کیلوولت افزایش داد.

مهدی پاک طینت  در دیدار با سرپرست فرمانداری سرخه در محل دفتر وی، از راه اندازی و استقرار سامانه امداد برق، ۱۲۱ و پاسخگویی به مشترکان برق شهرستان در طول شبانه روز خبر داد و ابراز داشت: برنامه های مدیریت بهینه مصرف و کاهش تلفات، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع برق شهری و روستایی در سرخه در حال انجام است.

وی افزود: با رویکرد جدید سازمان برق در سال ۹۴ بالغ بر ۱۰ هزار  مشترک برق خانگی به شبکه برق سرخه متصل شدند و با نصب شش ایستگاه هوایی توزیع برق طی سه ماهه نخست سال جاری، ۳۷۵ کیلو ولت آمپر به ظرفیت پست های این شهرستان اضافه شده است.

مدیر توزیع برق سرخه با بیان اینکه احداث شش هزار و ۲۱ متر شبکه هوایی و احداث ۵۰۰ پست زمینی در سال ۹۴ از دیگر اقدامات انجام شده توسط این اداره است، گفت: برقراری شش هزار متر شبکه دومداره ۲۰ کیلو ولت هوایی از پمپ بنزین سرخه تا شهرک صنعتی، احداث پست زمینی دانشکده پیراپزشکی، تامین روشنایی معابر مسیر میدان امام رضا(ع) تاشهرک صنعتی، تجهیز سه ایستگاه زمینی توزیع برق از مهمترین برنامه های در دست اقدام است.

پاک طینت افزود: مدیران اجرایی بر بهینه سازی مصرف برق طبق چک لیست های خود ممیزی،  مشارکت در برنامه های ابلاغی کاهش پیک بار مصرف و استفاده از مولدهای اضطراری در ساعات اوج مصرف برق مهم ترین انتظارات صنعت توزیع برق از مدیران دستگاه های اجرایی سرخه برای عبور موفق از پیک بار سال ۹۵است.

علی مویدی زاده سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه نیز در این نشست با تاکید بر اینکه مصرف بهینه برق را باید از خودمان آغاز کرده و سپس تمامی دستگاه های اجرائی سطح شهرستان را با این مقوله همراه کنیم، گفت: در سالی که به از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده باید با فرهنگ سازی مصرف درست، قدر نعمات بدون جایگزین را بدانیم و همچنین صنعت برق را از مهم ترین و زیربنایی‌ترین بخش‌های توسعه کشور بدانیم.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

اجرای طرح ارتقای کیفیت آب آشامیدنی سرخه

مدیر شبکه آب و فاضلاب سرخه گفت: کیفیت آب شهرستان سرخه با نصب یک دستگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *