خانه / رویدادهای 94 / تولید مرغ در سرخه تقویت می‌شود

تولید مرغ در سرخه تقویت می‌شود

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سمنان از اجرای طرح «تکاپو» در استان سمنان خبر داد و گفت: تولید مرغ در سرخه تقویت می‌شود.

کارگروه تخصصی امور اقتصادی شهرستان سرخه با حضور فرماندار شهرستان سرخه، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سمنان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان و جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سرخه برگزار شد.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سمنان در این نشست با اشاره به مقارن شدن پیروزی بزرگ هسته‌ای با فرار شاه و انهدام رژیم ۲ هزار و ۵۰۰ ساله طاغوتی عنوان کرد: ۲۶ دی‌ماه ۱۳۵۷ برای ملت شریف ایران اسلامی دارای برکات زیادی بود و امید است ۲۶ دی‌ماه ۱۳۹۴ نیز سرآغاز نزول خیر و برکات بر ملت بزرگ ایران باشد.

منوچهر صادقی با اشاره به اجرای طرح تکاپو (توسعه کسب‌وکار و اقتصاد پایدار) بیان داشت: محوریت بسیار مهمی که برای شهرستان سرخه در نظر گرفته شده، بحث تولیدات دامی به‌ویژه مرغداری‌های شهرستان سرخه است.

وی تصریح کرد: سرخه ۱۲۰ تا ۱۵۰ تن ظرفیت تولید مرغ استان سمنان را در اختیار دارد ولی تنها ۳۰ درصد آن در شهرستان مصرف و مابقی به‌صورت زنده انتقال داده می‌شود که منشأ آلودگی‌های خاص محیط‌زیستی است.

 

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

برگزاری مراسم اولین سالگرد درگذشت مادر رئیس‌جمهور

آیین اولین سالگرد درگذشت بانو سکینه پیوندی، مادر دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان یک‌شنبه هفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *