خانه / رویدادهای 96 / خدمت‌رسانی به مردم اولویت نخست دولت دوازدهم است

خدمت‌رسانی به مردم اولویت نخست دولت دوازدهم است

وزیر دادگستری در سرخه با بیان اینکه خدمت‌رسانی به مردم اولویت نخست دولت دوازدهم است گفت: مسئولان در ارائه خدمت به مردم غفلت نکنند.

علیرضا آوایی در جلسه شورای اداری استان سمنان به میزبانی شهرستان سرخه اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم اولویت نخست دولت دوازدهم است.

وی افزود: ما مسئولان بیش از بقیه مردم در معرض خطریم با داشتن قدرت و محبوبیت و شهرت اگر غفلت کنیم آسیب می‌بینیم.

وزیر دادگستری با تأکید بر لزوم ارائه خدمت خالصانه به مردم اذعان کرد: مسئولان باید از اختلافات سیاسی بین احزاب و گروه‌های مختلف پرهیز کنند و تنها ارائه خدمت به مردم را در سر بپرورانند.

این مقام مسئول با بیان اینکه هیئت دولت دوازدهم همکاری و تعامل خوبی را با یکدیگر دارند خاطرنشان کرد: این مهم یک ظرفیت اساسی برای پیشرفت و توسعه خدمات دولت به مردم است.

آوایی اختلافات سیاسی را منبع و ریشه بیشتر مشکلات کشور دانست و گفت: ایران در سطوح داخلی و خارجی مشکلاتی دارد که تنها راه‌حل آن هماهنگی و همکاری مسئولان نظام و اعضای هیئت دولت است.

وی با تأکید بر اینکه مردمی بودن باید یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های وزرا باشد گفت: دولتمردان باید با مردم تعامل بیشتری داشته باشند تا بتوانند خالصانه و مخلصانه به مردم خدمت کنند.

وزیر دادگستری مسئولیت‌های دولتی را یک کار خطیر دانست و افزود: ارائه خدمات رد مسئولیت‌های تراز اول کشوری می‌تواند سبب سعادت اخروی برای دولتمردان باشد.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات و تبیین عملکرد دولت نباید منحصر به این هفته باشد یادآور شد: خدمت‌رسانی به مردم وظیفه همیشگی دولتمردان است و باید نسبت به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

آوایی با تأکید بر اینکه خدمت‌رسانی وظیفه مسئولان است و نباید نسبت به این موضوع کوتاهی کنند بیان کرد: برخی از مسئولان با دریافت سمت‌هایی با درجات بالا مغرور می‌شوند و نسبت به مردم فخرفروشی می‌کنند.

وی گفت: “مردم خان هستند و مسئولان رعیت” و باید به اصول ارائه خدمات به مردم اهتمام داشته باشیم.

این مقام مسئول اذعان کرد: درب اتاق مسئولان باید همواره به‌روی ارباب‌رجوع باز باشد تا ارائه خدمات به آنان لحظه‌ای متوقف نشود.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *