خانه / رویدادهای 96 / کشف ۱۱ هزار قطعه انواع پرنده و طیور قاچاق در طرح دو روزه پلیس

کشف ۱۱ هزار قطعه انواع پرنده و طیور قاچاق در طرح دو روزه پلیس

در طرح ویژه و دو روزه فرماندهی انتظامی شهرستان سرخه ۱۱ هزار و ۶۴۶ قطعه انواع پرنده و طیور قاچاق به ارزشی بالغ بر یک میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال کشف شد.

سردار “روح الامین قاسمی” فرمانده انتظامی سمنان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: برخورد پلیس با قاچاق کالا و ارز از جمله مهمترین و موثرترین اقدامات پلیس در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

وی با بیان این که این موضوع در سال های اخیر با جدیت بیشتری پیگیری می شود تصریح کرد: در استان سمنان طرح ها و اقدامات گوناگون و متنوعی در همین راستا برنامه ریزی و اجرا می شود.

سردار قاسمی اجرای طرح های ضربتی کوتاه مدت را یکی از این فعالیت ها عنوان و خاطرنشان کرد: کنترل و تظارت بر تردد خودروها در محورهای مواصلاتی از جمله بخش های این طرح است.

این مسئول انتظامی گفت: در همین خصوص فرماندهی انتظامی شهرستان سرخه در طرحی ویژه و دو روزه ۱۱ هزار و ۶۴۶ قطعه انواع پرنده و طیور را که به طور قاچاق و خارج از شبکه توزیع حمل می شد، کشف کردند.

قاسمی ادامه داد: هفت راننده ای که محموله های بوقلمون، مرغ گوشتی و جوجه های زنده را بدون هیچ گونه مدرک قانونی و به طور قاچاق حمل می کردند شناسایی و دستگیرشدند.

به گفته این مسئول انتظامی، ارزش ریالی این محموله ها پس از حضور و اعلام نظر کارشناسان ، بالغ بر یک میلیارد و ۴۲۵ میلیون برآورد شد.

سردار قاسمی به معرفی متهمان به مرجع ذیصلاح اشاره و تاکیدکرد: علاوه بر برخوردهای شبانه روزی و بدون تعطیلی پلیس، کاهش عرضه و تقاضای کالای قاچاق اجرای برنامه ها و طرح های جامع فرهنگی و آموزشی در سطح ملی را می طلبد.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *