خانه / رویدادهای 96 / فرماندار سرخه خبرداد: افتتاح پروژه‌هایی به ارزش ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت

فرماندار سرخه خبرداد: افتتاح پروژه‌هایی به ارزش ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت

فرماندار شهرستان سرخه از نهایی شدن افتتاح پروژه‌هایی به ارزش بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان در این شهرستان در هفته دولت امسال خبر داد.

علی‌محمد مویدی‌زاده در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه‌های قابل افتتاح این شهرستان به استانداری اعلام شده اما هنوز نهایی نشده است.

وی با بیان اینکه لیست پروژه‌های قابل افتتاح بزودی اعلام می‌شود ادامه داد: تاکنون بهره‌برداری از پروژه‌هایی به ارزش بالغ بر چهارده میلیارد نهایی شده است.

فرماندار سرخه از افزایش قابل توجه ارزش پروژه‌های آماده افتتاح در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: سال گذشته در هفته دولت پروژه‌هایی به‌ارزش ۸٫۵ میلیارد تومان در سرخه افتتاح شد که این رقم در هفته دولت امسال مطمئنا از چهارده میلیارد تومان بیشتر خواهد بود.

وی بر لزوم معرفی و بازگو کردن خدمات دولت تاکید کرد و افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان خدمات دولت و ارائه گزارش مسئولان است.

مویدی‌زاده توجه به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را از اولویت‌های امسال برشمرد و تصریح کرد: دولت رویکرد ویژه‌ای به حوزه تولید و اشتغال دارد و لذا توجه به این رویکرد باید در برنامه‌های این هفته مورد توجه دستگاه‌ها و مدیران شهرستان قرار گیرد.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *