خانه / رویدادهای 96 / نمایشگاه دستاوردهاى دولت یازدهم در زادگاه رئیس‌جمهور برپا می‌شود

نمایشگاه دستاوردهاى دولت یازدهم در زادگاه رئیس‌جمهور برپا می‌شود

فرماندار سرخه گفت: به مناسبت هفته دولت نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم در زادگاه رئیس‌جمهور برپا می‌شود.

علی مؤیدی زاده در جلسه هماهنگی برنامه‌های بزرگداشت هفته دولت در این شهرستان اظهار داشت: هفته دولت فرصتی مناسب برای تبیین عملکرد تمام دستگاه‌های دولتی در بین آحاد مردم است و باید این فرصت مهم را مغتنم بشماریم.

وی افزود: دشمنان همواره با هجمه‌های مختلفی در شبکه‌های اجتماعی درصدد تخریب دولت و چهره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که باید مقابل این هجمه‌های ایستادگی کرد.

فرماندار سرخه با تأکید بر لزوم تقویت اطلاع‌رسانی در جامعه اذعان کرد: تبیین عملکرد دولت در قالب، عکس، پوستر، تراکت، مقاله، فیلم کوتاه و غیره در دستور کار روابط عمومی ادارات قرار گیرد.

وی برپایی نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم در سرخه را یکی از شاخص‌ترین برنامه‌های این شهرستان به مناسبت هفته دولت دانست و تأکید کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی از تمام ظرفیت‌های موجود برای همکاری در برپایی این نمایشگاه استفاده کنند.

مؤیدی زاده تصریح کرد: آگاهی بخشی به آحاد مردم درباره جزئیات عملکرد چهارساله دولت می‌تواند سبب جلب اعتماد آنان به‌نظام و حمایت همراهی مردم با مسئولان شود.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در ارائه برنامه‌های خود به مناسبت هفته دولت به فرمانداری اقدام کنند یادآور شد: در هفته دولت پروژه‌های قابل بهره‌برداری در بخش‌های مختلفی ازجمله صنعت، معدن، کشاورزی، امور آب، برق، گاز و غیره به ستاد برگزاری برنامه‌های هفته دولت اعلام کنند.

فرماندار سرخه دولت را مجری تصمیم‌گیری‌های کلان نظام دانست و بیان کرد: ارائه گزارش عملکرد دولت یکی از عوامل اساسی و ضروری برای حفظ حمایت‌های مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *