پنج شنبه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه / رویدادهای 96 / ۴۱ نفر برای انتخابات شورای شهر و روستای سرخه نام نویسی کردند

۴۱ نفر برای انتخابات شورای شهر و روستای سرخه نام نویسی کردند

فرماندار سرخه گفت: تعداد داوطلبان نام نویسی در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان به ۴۱ نفر رسید.

علی مویدی زاده ، ضمن بیان اینکه در روز پنجم ثبت نام ۱۲ نفر دیگر با مراجعه به ستاد انتخابات سرخه انجام شد، ابراز داشت: از این تعداد یک نفر در حوزه شهری و ۱۱ نفر در حوزه های روستایی بخش مرکزی اقدام به ثبت‌نام در انتخابات شوراهای اسلامی کردند.

وی افزود: در مجموع تا کنون ۴۱ نفر شامل ۳۳ نفر داوطلب به حوزه روستایی و هشت نفر مربوط به حوزه شهری در انتخابات نام نویسی کرده اند.

فرماندار سرخه گفت : ۲۵ درصد از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا در شهرستان دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس و ۳۰ نفر دیگر نیز دارای مدارک فوق دیپلم، دیپلم و … هستند.

مویدی زاده بیان داشت: تاکنون ۳۳ درصد از افرادی که سابقه عضویت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را داشته اند با حضور در ستاد انتخابات سرخه اقدام به ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه از داوطلبان می خواهیم تا ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنند، افزود: تمامی بخشداری ها و فرمانداری های سطح استان از هشت صبح تا چهار بعد از ظهر آماده نام نویسی از داوطلبان حضور در انتخابات هستند.

ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی ششم فروردین ماه به اتمام می رسد.

تا کنون ۸۶۷ نفر در استان سمنان برای این منظور نام نویسی کرده اند.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *