پنج شنبه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه / رویدادهای 96 / برخورد شدید پژو ۴۰۵ با آمبولانس حامل مصدو‌م در سرخه

برخورد شدید پژو ۴۰۵ با آمبولانس حامل مصدو‌م در سرخه

وقوع ۲ سانحه متوالی در محور سرخه ـ سمنان منجر به مصدومیت ۱۵ نفر شده و مصدومان از طریق آمبولانس به مراکز درمانی اعزام شدند.

در پی وقوع سانحه واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان، امدادگران هلال احمر به محل وقوع سانحه رسیدند؛ اما پس از آن یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به شدت با آمبولانس حامل یکی از مصدومان برخورد کرده و سبب مصدومیت چند نفر از سرنشینان پژو، امدادگران و یکی از مأموران نیروی انتظامی شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان ضمن تأیید این خبر گفت: در یکی از این سوانح، خودروی پژو ۴۰۵ به شدت با یک دستگاه آمبولانس که برای امدادرسانی به سانحه ای دیگر به این محل آمده بود؛ برخورد کرد.

علی آقا یحیایی اظهار داشت: ابتدا در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز یک دستگاه خودروی نیسان در کیلومتر ۷ محور سرخه به سمنان بر اثر لغزندگی سطح جاده دچار واژگونی شد.

وی با اشاره به اینکه امدادگران جمعیت هلال احمر بلافاصله برای امدادرسانی به سرنشینان این خودرو اعزام شدند اضافه کرد: واژگونی این خودروی نسیان ۶ نفر مصدوم برجای گذاشت.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان عنوان کرد: درست در زمانی که امدادگران جمعیت هلال احمر در حال امدادرسانی به مصدومان سانحه واژگونی نیسان و انتقال آنان به بیمارستان بودند؛ یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به شدت با آمبولانس هلال احمر برخورد کرد.

یحیایی با اشاره به خسارات برخورد دوم عنوان کرد: در این برخورد نیز ۲ امدادگر جمعیت هلال احمر، یک مأمور نیروی انتظامی و ۶ سرنشین خودروی ۴۰۵ مصدوم شدند.

به گفته وی، ۱۵ مصدوم این حادثه به وسیله یک دستگاه آمبولانس اتوبوسی به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *