خانه / رویدادهای 95 / شورای هماهنگی روابط عمومی های سرخه تشکیل می شود

شورای هماهنگی روابط عمومی های سرخه تشکیل می شود

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات، از تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان سرخه خبر داد.

سرخه شناسی / انجمن رسالت قلم سرخه : محمد محمودی با اشاره به جلسه اخیر شورای اداری شهرستان سرخه افزود: با دستور فرماندار شهرستان سرخه، تشکیل شورای اداری شهرستان سرخه در دستور کار قرار گرفت و مصوب شد تا در اسرع وقت با معرفی نمایندگان و مسؤولان روابط عمومی ادارات شهرستان سرخه نسبت به تشکیل این شورا اقدام شود.

وی ابراز امیدواری کرد؛ با تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان سرخه، اطلاع‌رسانی و جلب رضایت مخاطبان در شهرستان بیش از پیش مورد تأکید قرار گیرد.

محمودی با اشاره به هفته ارتباطات و روابط عمومی، ضمن عرض تبریک این هفته به تمام همکاران روابط عمومی و فعالان عرصه ارتباطات گفت: روابط عمومی‌ها نقشی حساس، مؤثر و پویا در یک سازمان و جامعه ایفا می‌کنند و در واقع می‌توان از روابط عمومی به‌عنوان یک پل ارتباطی دوطرفه میان یک سازمان و مخاطبان آن اسم برد.

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه در ادامه با اشاره به نقش بی‌بدیل روابط عمومی در موفقیت یا ناکامی یک نهاد خاطرنشان کرد: روابط عمومی وکیل مدافع مؤسسه در بیرون و مدعی‌العموم مردم در داخل مؤسسه است.

محمودی اظهار داشت: روابط عمومی همان چیزی است که اگر درست شناخته شود و به‌طور اصولی به آن پرداخته شود، عنصری اساسی برای به تحقق پیوستن ارزش‌ها، ایجاد تفاهم متقابل و درک درست از واقعیت موفقیت‌های شغلی، رضایت از زندگی، برقراری نظم اجتماعی و صدها هدف دیگر است.

وی بیان داشت: امروز نمی‌توان از نقش محوری و مهم روابط عمومی‌ها در موفقیت یا عدم موفقیت مدیران به‌سادگی گذشت.

محمودی گفت: نقش روابط عمومی‌ها آن‌چنان که باید برای مدیران شناخته شده نیست و آنان نتوانسته‌اند از ظرفیت‌های بسیار زیاد و بالفعل روابط عمومی‌ها در پیشبرد اهداف و انعکاس عملکرد خود به مخاطبان خود بهره ببرند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه همچنین ادامه داد: روابط عمومی در متن است نه در حاشیه؛ ضرورت است نه لوکس و در خود مدیریت است و نه در بیرون آن. پس حق داریم بگوییم هر مدیریتی سزاوار روابط عمومی است و درواقع روابط عمومی چشم و گوش مدیریت بوده و شایسته است هر مدیری از روابط عمومی خود به‌عنوان مدیر برنامه‌ها و مشاور ارشد خود برای هماهنگی بیشتر و اطلاع‌رسانی عملکرد و اقدامات خود بهره ببرد.

وی با اشاره به رضایتمندی مردم شهرستان سرخه از عملکرد ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان افزود: این مهم جز با تلاش فعالان عرصه روابط عمومی‌ها، مطبوعات، رسانه‌ها و خبرنگاران اتفاق نمی‌افتاد.

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه در پایان با اشاره به نام‌گذاری سال جدید که به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری به این نام مزین شده است، افزود: امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی و ظهور عرصه‌ها و روش‌های نوین الکترونیکی و مجازی در مقوله ارتباطات، استفاده بیش از پیش از روش‌های سنتی قدیمی مؤثر واقع نخواهد شد.

محمودی بیان کرد: استفاده از روش‌های نوین، علاوه بر کارایی بیشتر در بحث اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه‌ها نیز تأثیر به‌سزایی خواهد داشت.

وی با اشاره به اقدامات خوبی که در زمینه استفاده از فضای مجازی در اطلاع‌رسانی به مخاطبان از سوی روابط عمومی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی صورت گرفته، افزود: باید بتوانیم از ظرفیت‌های مفید و سالم این فضا برای پیشبرد اهداف خود بهره ببریم.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

اجرای طرح ارتقای کیفیت آب آشامیدنی سرخه

مدیر شبکه آب و فاضلاب سرخه گفت: کیفیت آب شهرستان سرخه با نصب یک دستگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *