خانه / رویدادهای 96 / روحانی دولت جدید را از حواشی دور کند

روحانی دولت جدید را از حواشی دور کند

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارایی و کارآمدی ملاک انتخاب افراد در کابینه دولت دوازدهم باشد، گفت: رئیس‌جمهور، دولت دوازدهم را از حواشی دور کند.

احمد همتی درباره لزوم ترمیم کابینه دولت اظهار کرد: رئیس‌جمهور در صحبت‌هایی که در زمینه کابینه دولت دوازدهم داشت، موضوع جوان‌گرایی را مطرح کرده‌ است.

وی ادامه داد: برخی از وزرای دولت یازدهم خسته‌اند و این تغییر و جوان‌گرایی در بدنه دولت کاملاً احساس می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه معیار و ملاک انتخاب وزرا در کابینه دولت دوازدهم، کارایی و کارآمدی افراد باشد، تصریح کرد: باید دید که چه اتفاقاتی در مورد انتخاب وزرای دولت دوازدهم خواهد افتاد، این کارآمدی صرفاً در جوانان شاید نباشد و در مدیران میانسال هم دیده شود؛ اما ملاک باید کارآمدی افراد باشد.

همتی با اشاره به اینکه یک وزیر کارآمد باید پرانرژی‌ همراه دولت باشد، اضافه کرد: این فرد باید بتواند با توان خاص در مسیر رفع مشکلات گام بردارد.

وی با بیان اینکه دولت دوازدهم باید دولت کارآمد و کاری باشد، تصریح کرد: دولت دوازدهم باید در مسیر رفع مشکلات جامعه در ابعاد مختلف به‌ویژه اشتغال جوانان و معیشت مردم گام‌های مثبتی بردارد.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور، دولت دوازدهم را از حواشی دور کند، اظهار کرد: روحانی تمام تلاش خود را در راستای خدمت به مردم، کشور و نظام معطوف کند.

همتی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دولت دوازدهم با رفع مشکلات کنونی، هم وضع مردم و هم تولید و اشتغال بهتر شود و سرعت توسعه و پیشرفت کشور فزونی یابد.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *