خانه / رویدادهای 96 / نواقص بهداشتی کشتارگاه صوفی‌آباد برطرف می‌شود

نواقص بهداشتی کشتارگاه صوفی‌آباد برطرف می‌شود

فرماندار سرخه گفت: نواقص بهداشتی کشتارگاه صوفی‌آباد برطرف می‌شود؛ چراکه رضایتمندی عموم مردم در اولویت قرار دارد.

با عنایت به بازدیدهای مکرر و شبانه‌روزی مسؤولان شهرستان سرخه از وضع بهداشتی کشتارگاه سمنان تیهو و دستور اقدام لازم و فوری برای رفع نواقص موجود، اخطارهای مکرر و همچنین شکایت‌های مردمی واصله به دلیل انتشار بوی نامطبوع، تجمع حیوانات موزی و سگ‌های ولگرد در اطراف کشتارگاه در صوفی‌آباد شهرستان سرخه پیگیری شد.

از این‌رو، رفع مشکلات و نواقص بهداشتی و امنیتی این کشتارگاه در دستور کار قرار گرفت.

با عنایت به مصوبات جلسه‌ای که در خصوص رفع مشکلات این واحد تشکیل شد و همچنین با پیگیری‌های فرمانداری و مجموعه ادارات شهرستان سرخه، دیوارکشی و حصارکشی این واحد برای جلوگیری از ورود حیوانات و تجمع سگ‌های ولگرد در اطراف این کشتارگاه و همچنین رفع نواقص بهداشتی موجود آغاز شد.

فرماندار سرخه بیان داشت: در حال حاضر، طی سه روزی که از آغاز این عملیات می‌گذرد، بیش از ۴۰۰ مترمربع دیوارکشی کشتارگاه سمنان تیهو انجام شده و در صورت عدم تعطیلی عملیات اجرایی طی یک ماه آینده، دیوارکشی و حصارکشی این واحد به اتمام خواهد رسید.

علی‌محمد مؤیدی‌زاده تأکید کرد: دیگر نواقص و مشکلات بهداشتی که در این واحد مشاهده و باعث نارضایتی مردم منطقه شده بود، با برگزاری جلسات متعدد و بازدیدهای شبانه‌روزی مستمر تا حدود بسیار زیادی برطرف شده و در آینده این مشکلات نیز به‌صورت کامل برطرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بررسی وضع واحدهای صنعتی، تولیدی و همچنین کشتارگاه‌ها از سوی مسؤولان شهرستان سرخه به‌صورت مستمر و شبانه‌روزی در دستور کار قرار دارد، گفت: باید در جهتی گام برداریم تا تمام اقدامات انجام‌شده در راستای رضایتمندی مردم باشد.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

کمربند سبز سرخه با کاشت ۳۰۰۰ اصله درخت اجرا می‌شود

فرماندار سرخه بابیان اینکه طرح کمربند سبز این شهرستان در راستای زیباسازی و بهسازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *