خانه / رویدادهای 95 / امیدوارم هنر نقاشی بر سرامیک در سرخه پایه گذاری و ارتقا یابد

امیدوارم هنر نقاشی بر سرامیک در سرخه پایه گذاری و ارتقا یابد

بانوی هنرمند شهرستان سرخه آموزش هنرهای دستی را در کنار تحصیل به دانش آموزان نوجوان و جوان توصیه و اظهار امیدواری کرد: هنر نقاشی بر سرامیک در سرخه جایگاهش ارتقا یابد.

سمیه امامی هنرمند و نقاش وسایل سرامیکی شهرستان سرخه اظهار داشت: مدت سه سال است که هنر نقاشی بر روی وسایل سرامیکی را در کنار اساتید برجسته در کارگاه هنری سمنان با گذران آموزش های اولیه آموخته ام.

وی هنر نقاشی بر روی وسایل سرامیکی را کاری بسیار لطیف و زیبا خواند و بیان داشت:‌بسیار خوشحالم که این هنر را انتخاب کرده ام.

این بانوی هنرمند شهرستان سرخه که هم اکنون سرپرست کارگاه هنری نیز در بخش نقاشی روی سرامیک است، گفت: آموختن این هنر علاوه بر اینکه به لحاظ مالی و اقتصادی مرا تأمین کرده است؛ به لحاظ روحی، ‌روانی و معنوی نیز در زندگی ام اثرات شگرفی داشته است.

وی بیان داشت: هنوز من هیچ محصل‌دانش آموز و جوانی را در این هنر از شهر سرخه نیافته ام و امیدوارم بشنوم و ببینم که این هنر در جایگاه و شهر سرخه پایه گذاری و ارتقا پیدا کرده است.

این هنرمند نقاش با تأکید به دانش آموزانی که در حال انتخاب رشته تحصیلی آینده هستند، گفت: به دانش آموزان توصیه می کنم، ‌در آینده خود و کنار تحصیلات، رشته های هنری را فرا گرفته و آنرا برای انتقال به آیندگان خود حفظ کنند.

امامی در پایان این گفت و گو از تمام سرپرستان و مربیانی که عامل موفقیت اش بوده اند، قدردانی کرد.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

اجرای طرح ارتقای کیفیت آب آشامیدنی سرخه

مدیر شبکه آب و فاضلاب سرخه گفت: کیفیت آب شهرستان سرخه با نصب یک دستگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *