خانه / رویدادهای 95 / درمانگاه تأمین اجتماعی در سرخه احداث می شود

درمانگاه تأمین اجتماعی در سرخه احداث می شود

روند اجرایی ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در سرخه در حال انجام است.
سرپرست فرمانداری سرخه گفت: روند اجرایی ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در سرخه با سرعت قابل قبولی در حال انجام است که پیگیری خواهد شد تا با تسریع در روند احداث این درمانگاه در آینده به بهره‌برداری برسد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخه، علی‌محمد مویدی‌زاده در دیدار با مدیران تامین اجتماعی و امور مالیاتی شهرستان سرخه گفت: تامین اجتماعی و امور مالیاتی دوبال اساسی اجرای عدالت اجتماعی در سطح کشور و همچنین خصوصی‌سازی اقتصاد هستند.
وی با بیان اینکه رویکرد مثبتی در بحث نظام سلامت و طرح تحول نظام سلامت در جامعه داشته است، افزود: یکی از دستاورد‌های مهم دولت در شهر سرخه، درمانگاه مادر تامین اجتماعی می‌باشد که روند اجرایی ساخت آن با سرعت قابل قبولی در حال انجام است که پیگیری خواهد کرد تا با تسریع در روند احداث این درمانگاه در آینده به بهره‌برداری برسد. سرپرست فرمانداری سرخه با اشاره به خدمات ارزنده سازمان تامین اجتماعی در بخش خدمات درمانی و کم کردن هزینه‌های درمانی بیماران و بهبود وضعیت بهداشت کشور و همچنین خدمات سازمان امور مالیاتی تصریح کرد: آنها چرخ سازنده و توسعه کشور در بخش‌های صنعت، اقتصاد، فرهنگ و… هستند و می‌‌توان از عوامل و دست‌‌اندر‌درکاران این مجموعه‌ها به عنوان سربازان عرصه اقتصاد و سازندگی نام برد.
خراسانیان مدیر بیمه تامین اجتماعی شهرستان سرخه با اشاره به طرح تحول نظام سلامت گفت: یکی از رویکرد‌ها و دستاوردهای مهم و مثبت دولت تدبیر و امید، برقراری نظام یک‌پارچه سلامت و کم کردن هزینه‌های درمانی بیماران و ایجاد آرامش و آسودگی‌خاطر برای اقشار مختلف جامعه می‌باشد. وی خاطرنشان کرد: اداره تامین اجتماعی شهرستان سرخه با ۷۶۰۰ بیمه شده اصلی و ۱۱۰۰ پرونده مستمری بگیر، از کارافتاده و بیمه بیکاری در سطح شهرستان آماده خدمت‌رسانی به مردم است.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

اجرای طرح ارتقای کیفیت آب آشامیدنی سرخه

مدیر شبکه آب و فاضلاب سرخه گفت: کیفیت آب شهرستان سرخه با نصب یک دستگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *