خانه / رویدادهای 94 / پیگیری جایگزینی سوخت‌های فسیلی در مرغداری‌های سرخه

پیگیری جایگزینی سوخت‌های فسیلی در مرغداری‌های سرخه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرخه از پیگیری جایگزینی سوخت‌های فسیلی (گازوئیل) مورداستفاده در مرغداری‌های سرخه خبر داد.

سیدامیر رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان سرخه با هدف بررسی راهکارهای ارائه بهتر خدمات و بهبود عملکرد مدیریت گفت: در این جلسه، بعد از بحث و تبادل نظر برنامه‌ها و سیاست‌های کلی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان از جمله اجرای برنامه‌ها و اصول اقتصاد مقاومتی، حمایت از محصولات داخلی و به‌منظور نیل به خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی و استفاده حداکثری از امکانات موجود طرح شد.

رضوی از همکاری و تعامل با مسئولان شهرستان تشکل‌ها و صنوف کشاورزی، تقویت کمیته فنی شهرستان، اجرای تمامی تعهدات و برنامه‌ها و موافقت‌نامه‌های قبلی با سازمان جهاد کشاورزی استان و ادارات ذی‌ربط با رعایت قوانین و مقررات خبر داد.

وی گفت: تکریم کارکنان به‌ویژه ارباب رجوع، شفاف‌سازی تمامی امور و فعالیت‌ها و خدمتگزاری به مردم، پیگیری مطالبات ارباب رجوع، رعایت نظم و انضباط اداری و اطلاع‌رسانی امور انجام ‌شده، پیگیری جایگزینی سوخت‌های فسیلی (گازوئیل) مورداستفاده در مرغداری‌ها با سوخت‌هایی همچون گاز و سایر انرژی‌های نو، همچنین تقویت حمایت از سرمایه‌گذاری در زمینه صنایع تبدیلی به‌ویژه احداث سردخانه‌ها مورد تأکید قرار دارد.

 

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

برگزاری مراسم اولین سالگرد درگذشت مادر رئیس‌جمهور

آیین اولین سالگرد درگذشت بانو سکینه پیوندی، مادر دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان یک‌شنبه هفته …

یک نظر

  1. شاید بهترین جایگزین استفاده از انرژی خورشیدی باشد……..منتها نیاز به تسهیلات اولیه جهت استفاده از پنل های خورشیدی است…..ایجاد برق از انرژی خورشید در کویر در تابستان نیز میتواند جهت سرمایش مورد استفاده قرار گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *