خانه / رویدادهای 92 / برگزاری رزمایش الی بیت‏ المقدس در سرخه با حضور 236 نفر

برگزاری رزمایش الی بیت‏ المقدس در سرخه با حضور 236 نفر

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: بیش از هفت هزار و 500 نفر در رزمایش «الی بیت‏ المقدس» در سراسر استان سمنان شرکت دارند.

سردار علی استادحسینی امروز در گفت‏وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در استان سمنان در این زمینه اظهار داشت: رزمایش بزرگ «الی بیت‏ المقدس» از صبح امروز در استان سمنان آغاز شده و در این رزمایش در شهرستان‏های مختلف استان، بیش از هفت هزار و 500 نفر شرکت دارند.

وی تصریح کرد: رزمایش بزرگی هر ساله در همه استان‏های کشور برگزار می‏شود که نام آن، «الی بیت‏ المقدس» گذاشته شده است تا اهداف والای انقلاب اسلامی را در آزادسازی کشورهای اسلامی و صدور انقلاب به اقصی نقاط گیتی نشان دهد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: رزمایش «الی بیت‏ المقدس» امسال نیز در 31 استان کشور برگزار می‏شود و سمنان امروز شاهد مانور قدرت گردان‏های بیت‏المقدس، عاشورا، الزهرا (س) و کوثر است.

استادحسینی بیان داشت: رزمایش «الی بیت‏ المقدس» یک اقدام تاکتیکی و رزمی و فرهنگی است و پاسخ دندان‏شکنی به دشمنان اسلام و نظام خواهد داد.

وی با بیان اینکه این رزمایش امروز و فردا در استان سمنان برگزار می‏شود، از سخنرانی سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اردوگاه قدس سمنان در روز جمعه خبر داد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: 250 نفر از کارمندان دولت نیز در این رزمایش حضور دارند و خواهش ما از مدعوین این است که همگی با لباس بسیجی در این برنامه حاضر شوند.

برگزاری رزمایش الی بیت‏ المقدس در سرخه با حضور 236 نفر

رزمایش الی بیت‏ المقدس در سرخه با حضور گردان بیت‏المقدس به استعداد 236 نفر در حال برگزاری است.

صبح‏گاه رزمایش نیز در این شهرستان با حضور گردان‏های بیت‏ المقدس، امام حسین (ع) و الزهرا (س) به استعداد 650 نفر برگزار خواهد شد.

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

بازسازی قنوات شهرستان سرخه

مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از …

بدون نظر

  1. من ماندم چرا سرخه ای امار میدن هیچ شهری امار نمیده این از بی عقلی سرخه ایهاست که خدا کنه عقل پیدا کننددر مانور سمنان کسی شرکت نکرد ولی آنهاجوری نشون دادن که زیاد بودنند بر عکس سرخه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *