خانه / اخبار سرخه / اخبار سال 92 / تصاویر دکتر روحانی در ورودی شهر سرخه جلوه می کند

تصاویر دکتر روحانی در ورودی شهر سرخه جلوه می کند


سرخه نیوز: با نصب تابلوی سه وجهی تصاویر دکتر روحانی ، انتظار مردم به سرآمد و از این پس میلیون ها مسافر و زائر امام رضا(ع) که از مسیر سرخه تردد می کنند، با شهر رئیس جمهور بیش از پیش آشنا می شوند.

جعفر غلام “مسئول جشن ستاد مردمی شهرستان سرخه” در گفتگو با سردبیر پایگاه خبری تحلیلی سرخه نیوز گفت: پس از انتخاب دکتر حسن روحانی رئیس جمهورمحبوب، کار برنامه ریزی و اقدام برای نصب تابلو آغاز شد و به لطف خدا توانستیم در ایام ولادت امام رضا(ع) این تابلو را نصب کنیم.

وی افزود: این تبلوی سه وجهی دارای سه تصویر و نوشته متفاوت است که امیدواریم حاصل تلاش “ستاد مردمی شهرستان سرخه” که بانی و مجری این طرح بوده است، مورد قبول مردم شریف شهرستان سرخه واقع شود.

غلام از همکاری شورای اسلامی و شهرداری سرخه در این خصوص قدردانی کرد.

عکس از : علی ابک – سرخه نیوز

درباره sorkhe.net

انجمن رسالت قلم سرخه یکی از فعال ترین سازمانهای مردم نهاد در بیش از یک دهه اخیر می باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید

سفر به قدیمی ترین استان ایران در ایام نوروز

سمنان یکی از شهرهای قدیمی و دیدنی است که جاذبه‌های گردشگری تماشایی و سوغاتی‌های فراموش‌نشدنی …

بدون نظر

  1. در مورد نصب این تابلو و یا عدم نصب در فضای مجازی نظرات متفاوتی وجود داره…..برخی نسبت به هزینه این اقدام ایراد میگیرند و برخی این اقدام را جهت شناسایی سرخه به عنوان شهر رئیس جمهور عزیز لازم میدانند….مهم اینه که در حال حاضر سرخه به عنوان شهر رئیس جمهور بیشتر از قبل زیر ذره بین قرار داره…..باید سعی کنیم نسبت به ابادانی سرخه در همه لحاظ تلاش کنیم……با یک نگاه منصفانه و ساده خیلی از کمبودها در ساختار شهر را میتوان دید….برخی با مساعدت دولت و ارگانهایی نظیر شهرداری….برخی با مشارکت هیئات مذهبی و …برخی با مشارکت دانش آموزان و دانشجویان و فرهیختگان قابل حل است….در این میان استفاده از تجربیات عزیزان کهنسان که سرمایه های شهر هستند میتواند به روند توسعه کمک کند…….

  2. خدایا شکر که خواب مسئولین شهرسرخه به سر آمد و پس از چندماه تابلو را نصب کردنند هر چند اگر می نوشتند به شهر سرخه شهر ریئس جمهور ایران خوش آمدید بهتر بود . ولی باز خدارا شکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *